пятница, 25 марта 2011 г.

Co trzeba przyznać z rządem


Kraju przywódcy muszą uczciwie przyznać: nie ma walutach obcych. Niniejsza opinia została wyrażona w dniu 23 marca białoruski ekonomista Leonid Zaiko.

"Nie należy rozmawiać o problemach gospodarczych, ale o kwestie polityczne w grudniu 2010 roku. Przyjęty błędów podstawowych dochodów masy rubla i wzrost wzrost. Kiedy był wzrost przeciętnego wynagrodzenia, aż do 500 $, to gospodarka nie wytrzyma. Więc dewaluacji dziś potrzeba. Got Game. Powinny być . ustawić dolara na poziomie 3600-3700 rubli Następnie przeciętnego wynagrodzenia powróci do 350 dolarów Narodowy Bank - nie US Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych nie mogą drukować "- powiedział Zaiko.

Zdaniem ekspertów, nie popyt na walutę obcą w populacji tylko wywołały ostatnie decyzje Banku Narodowego, ale całej strategii rządu poprzedniego okresu. Nie sprzedawaliśmy na eksport tyle zarobić wystarczającą ilość waluty Wydaje się wymienić punkty, gdy Aleksander Łukaszenko, będą sprzedawać rośliny potasu, lub podobne przedsięwzięcie Teraz kraju przywódcy muszą uczciwie przyznać:.. Nie ma walucie obcej i ja osobiście byłby bardzo zaskoczony. jeśli sytuacja była inna

Комментариев нет:

Отправить комментарий