вторник, 29 марта 2011 г.

Nauka w handlu


Białoruś dewaluacji swojej waluty
o 25% w 2009 r., zakończył programu Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) i otrzymał od niego pożyczkę w wysokości 2,5 mld dolarów.

Wcześniej w tym miesiącu MFW powiedział, że obecny deficyt na rachunku bieżącym kraju "nie do przyjęcia" i wezwał rząd do prowadzenia procesów, takich jak podnoszenie wynagrodzeń pracowników służby cywilnej, kredytu rozszerzenie i wielkość finansowania ze źródeł zewnętrznych, zainicjowany przez pana Łukaszenki, podczas wyścigu przed wyborami prezydenckimi w ubiegłym roku .

Analitycy twierdzą, że ostatni krok władz białoruskich finansowych było to "krok we właściwym kierunku", ale pytanie, czy dewaluacja wystarczające do ratowania topnienie rezerw walutowych.

urzędników białoruskich wcześniej twierdził, że nie istnieje możliwość oficjalnego dewaluację rubla białoruskiego, zamiast wprowadzania nadzieje dając Rosji pożyczkę w wysokości 3 mld dolarów, a w Moskwie doprowadziły funduszu kryzysowego dla krajów post-sowieckich, chociaż, zdaniem analityków, napływ pieniędzy będzie tylko tymczasowe rozwiązanie .

"To z pewnością pozytywny fakt, że są oni świadomi, że obecna sytuacja jest nie do przyjęcia" - powiedział Tim Ash, ekonomista RBS, dodając, że "trudno powiedzieć" wystarczy, aby być takim właśnie 10%.

Rządy zachodnie potępiły przemoc, która szerzy po wyborach prezydenckich w grudniu ubiegłego roku, które doprowadziły do ​​reelekcji pana Łukaszenki przez następne pięć lat.

urzędowy kurs białoruskiego Banku Centralnego za rubla białoruskiego w dniu 30 marca, z siedzibą znaków: 4.273,55 rubli za 1 euro, 3038 rubli białoruskich za 1 USD i 106,93 za 1 rubla białoruskiego rubla rosyjskiego.

Комментариев нет:

Отправить комментарий